Смачна та позитивна атмосфера панує в бібліотеках Білгорода-Дністровського


23.06.2022 12:00 26

Читацька активність в бібліотеках міста підвищилася. Креативні ідеї і форми роботи бібліотекарів підтримують і постійні користувачі. Наприклад, у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки відбувся смачний майстер-клас «Розмалюй свій імбирний медяник». Його провела майстер-кондитер пані Наталя Томочко. Її дітки Андрій, Марійка та Євген постійно приходять до бібліотеки та охоче беруть участь в різноманітних бібліотечних заходах.

Учасникам майстер-класу роздали вже випечені медяники та «художні засоби» – цукрову глазур та їстівні фломастери. Діти з захопленням розмальовували медяники патріотичними написами, квітами. Наприкінці заходу пані Наталя подарувала кожному солодкі подарунки.

В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки Аня Козлова залюбки ділиться з дітьми своїм вмінням ліпити з пластиліну. Вже виготовлено багато героїв дитячих казок. Після кожного майстер-класу дівчата та хлопці ідуть додому з гарним настроєм та беруть із собою цікаву книжечку, щоб потім знову прийти до бібліотеки!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік