Скарбами рідної мови діляться в бібліотеках Білгорода-Дністровського


21.02.2024 13:48 102

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» до цього дня підготувала різноманітні мовні скарби. Зокрема, до Публічної бібліотеки завітали бійці загону морської охорони Державної прикордонної служби України. Під час мовного колажу «Магія рідного слова» бібліотекарі розповіли про красу і багатство української мови, про цікаві історичні факти її становлення та запропонували позмагатися в ерудованості. Долучившись до інтелектуальної гри-конкурсу «Мово українська, мово солов’їна!», присутні складали прислів’я, вислови, розв’язували мовні ребуси. Також бібліотекарі познайомили з книжковою виставкою «Магія рідного слова».

В бібліотеках-філіях ім. Лесі Українки, ім. І. Нечуя-Левицького, ім. М. Кропивницького проходили голосні читання; у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки дітлахи під час майстер-класу виготовили мовно-патріотичні поробки «Серце нації б’ється у слові». Користувачів різного віку бібліотекарі знайомили і з довідково-бібліографічним фондом та наголошували: «Приходьте до бібліотек, переглядайте енциклопедії, довідники, словники - знаходьте в них свої відповіді…»

А ще для підтримки іміджу бібліотек нашого міста та залучення читачів до читання КУ «ПББД» долучилася до онлайн флешмобу голосних читань «Єднає рідна мова», започаткованому КУ «Одеська обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва». Відео опубліковані на сторінках Фейсбук під хештегом #Єднає_рідна_мова
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік