Скайп-конференція для вивільнюваних працівників


19.01.2021 16:45 52

15 та 18 січня 2021 року в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбулися скайп-конференції для вивільнюваних працівників Приморської та Миколаївської сільських рад Білгород-Дністровського району.

Метою даних заходів стало підвищення обізнаності учасників про соціальні послуги Державної служби зайнятості, надання роз’яснення правових аспектів вивільнення, зниження соціальної напруги.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко розповіла про порядок вивільнення, звернула увагу на актуальні вакансії на ринку праці, перелік документів, які необхідно надати для реєстрації в центрі зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна презентувала послуги служби зайнятості, звернула увагу на електронні сервіси ДСЗ для пошуку роботи. Ознайомила з можливостями отримати нову професію або підвищити кваліфікацію в Одеському ЦПТО ДСЗ, започаткувати власну бізнес-справу, отримати ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Під час інформаційного онлайн-заходу було задано багато запитань, на які фахівці надали вичерпні відповіді.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік