Система водопостачання Білгорода-Дністровського готується до літа


29.04.2021 14:31 86

За дорученням міського голови Віталія Граждана, яке було надано на апаратній нараді 19 квітня, з метою забезпечення сталого водопостачання, Департамент житлово-комунального господарства та капітального будівництва спільно з фахівцями КП «Білгород-Дністровськводоканал» провели інспектування системи водопостачання міста з визначенням рівня готовності та першочергових заходів щодо забезпечення її безперебійної роботи в піковий літній період, серед яких профілактика насосного та електрообладнання, мереж водопостачання та водовідведення.

Зазначимо, що водопостачання у Білгороді-Дністровському здійснюється виключно за рахунок використання власних підземних джерел, вода з яких добувається з артезіанських свердловин глибиною від 100 метрів, яких у Водоканалі на балансі 39, зараз активно експлуатується 31.

Відповідно до даних Водоканалу, в літній піковий період споживання води в Білгороді-Дністровському, як правило, зростає більше ніж на 40% – в середньому від 5,5 тисяч кубометрів на добу (взимку) до майже 8-10 тисяч - влітку.

З артезіанських свердловин вода подається до насосних станцій другого підйому, яких в місті сім: «Південна», «Північна», «Садова», «Франко», «Переможненська», «Лісова», «Маршала Бірюзова».

Тут вода проходить очистку, далі насосами подається в міську мережу і до споживача. Більшість насосних станцій сьогодні обладнана автоматикою та приладами обліку, що дозволяє економити на електроенергії.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік