Щотижнева селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації: експериментальний моніторинг громад та вакцинація освітян


14.09.2021 16:41 68

14 вересня голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів планову селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, районних рад, міськими, селищними та сільськими головами, в якій взяв участь заступник міського голови Андрій Криштопов, керівники департаментів, управлінь та відділів Білгород-Дністровської міської ради.

Згідно з планом проведення наради, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації Дмитро Радулов проінформував учасників про результати експериментального моніторингу діяльності територіальних громад Одеської області у 2 кварталі 2021 року.

Моніторинг та оцінка ефективності діяльності голів територіальних громад Одеської області проводиться в цьому році вперше в якості експериментального проєкту, як інструмент вивчення рівня ефективності управлінської діяльності на місцевому рівні, в тому числі, щодо забезпечення виконання повноважень, покладених на органи місцевого самоврядування, виявлення проблемних питань розвитку громад та причин їх виникнення, підвищення ефективності управлінських рішень.

Моніторинг проводиться шляхом розрахунків значень показників, темпів їх приросту, визначення рейтингової оцінки громад, загальної рейтингової оцінки в цілому та проведення аналізу динаміки затверджених показників, а також проведення оцінки в кожній громаді окремо.

Про стан висвітлення діяльності Одеської обласної державної адміністрації у місцевих засобах масової інформації проінформувала Анжеліка Легеза – начальник управління комунікацій та інформаційної політики обласної державної адміністрації.

Окремо обговорювалось питання щодо стану вакцинації працівників освіти в громадах Одеської області, по якому з інформацією про реальний стан вакцинації освітян в розрізі кожної громади виступили директор Департаменту охорони здоров’я Наталія Одарій-Захар’єва та директор Департаменту освіти та науки Олександр Лончак.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік