Шлях до кар’єрних змін


19.01.2021 08:54 50

Перехід від військової служби до цивільного життя завжди є непростим, особливі складнощі викликає вибір нової професії. Саме тому фахівці Державної служби зайнятості приділяють особливу увагу профорієнтаційній роботі з військовослужбовцями та воїнами АТО.

18 грудня 2021 року в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості, на платформі ZOOM, відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

Учасники онлайн-зустрічі дізналися про послуги служби зайнятості, які сприяють успішному працевлаштуванню та професійному розвитку, електронні ресурси ДСЗ, були ознайомлені з актуальними професіями та спеціальностями на регіональному рику праці.

Начальник Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Олена Боян розповіла про безоплатну первинну правову допомогу, розкрила питання соціального забезпечення, отримання пільг, різного роду гарантій від держави. Поінформувала про безкоштовну довідково-інформаційну платформу для правових консультацій.

Інформаційний вебінар пройшов у формі діалогу. Учасники зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам зі своєю проблемою, а за допомогою фахівців служби зайнятості повною мірою зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік