Школи Білгорода-Дністровського отримали нову комп’ютерну та мультимедійну техніку


17.05.2021 15:49 100

На виконання доручення Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, за рахунок державних та обласних коштів, закладам загальної середньої освіти Одещини придбане комп’ютерне та інтерактивне обладнання. Школи Білгорода-Дністровського отримали нову техніку на суму майже 3 мільйони гривень.

Зокрема, НВК «Школа-ліцей» оновився комплектами комп’ютерного та мультимедійного обладнання, а також комплектами засобів навчання для кабінетів біології, фізики, хімії та географії; двома ноутбуками.

Загальноосвітня школа №1 отримала 4 ноутбуки, НВК «Школа-гімназія» та ЗОШ №4 по 5 одиниць техніки, «третя», «п’ята», «шоста» та «одинадцята» школи – по 3 ноутбуки.

Загальна кількість техніки склала 35 одиниць.

Рішення про «Про погодження надання згоди на безоплатне приймання майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Одеської області у комунальну власність Білгород-Дністровської міської територіальної громади» прийняте на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради 14 травня.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік