Сесія Білгород-Дністровської міської ради: співпраця з громадами району та повернення середньовічної фортеці у власність міста


26.07.2021 16:55 178

26 липня пройшло пленарне засідання 9-ї позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради VIII скликання під головуванням міського голови Віталія Граждана, на якому був присутній голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.

В ході засідання депутати затвердили ряд змін у рішення Білгород-Дністровської міської ради від 24 грудня 2020 року №17-VIII «Про бюджет Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2021 рік».

Міська рада своїм рішенням підтримала ініціативу міського голови Віталія Граждана щодо співробітництва між Білгород-Дністровською міською територіальною громадою та територіальними громадами Білгород-Дністровського району у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності інфраструктурних об’єктів, а саме:

- комунального закладу «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

- комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня»;

- комунальної установи «Білгород-Дністровський інклюзивно-ресурсний центр»;

- комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Білгород-Дністровської міської ради».

Пропозиції щодо співробітництва в соціальній сфері на підставі попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальних громад у формі співутримання запропоновані:

Кароліно-Бугазькій сільській територіальній громаді;

Сергіївській селищній територіальній громаді;

Шабівській сільській територіальній громаді;

Маразліївській сільській територіальній громаді;

Мологівській сільській територіальній громаді.

Відповідно до даного рішення, міському голові доручено до 14 серпня надіслати пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва.

Крім того, міська рада своїм рішенням прийняла на безоплатній основі до комунальної власності територіальної громади м. Білгорода-Дністровського комп’ютерний томограф, систему рентгенівську діагностичну в комплекті та систему ультразвукову діагностичну. Дане майно закріплено на праві оперативного управління за Комунальним некомерційним підприємством «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня». Передача або експлуатація даного обладнання іншим установам, підприємствам, організаціям тепер буде здійснюватися лише за погодженням міської ради.

Депутати надали згоду на прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в особі Одеської обласної ради до комунальної власності територіальної громади міста Білгорода-Дністровського об’єктів нерухомості, а саме: будівлі по вул. Маяковського,6 (бібліотека ім. М. Горького), будівлі по вул. Маяковського,7 (бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва), будівлі та споруд по вул. Миколаївській,45 (міська типографія), будівлі по вул. Михайлівська,4 (колишній виставковий зал краєзнавчого музею). За пропозицією депутатки міської ради Оксани Соколенко до даного списку одностайно доданий також комплекс будівель та споруд Аккерманської середньовічна фортеці.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік