Семінар щодо дотримання правил торгівлі баштанними культурами на території Білгорода-Дністровського


28.07.2021 11:20 79

27 липня Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради проведено безкоштовний семінар для представників малого та середнього бізнесу, підприємців, що займаються вирощуванням та торгівлею баштанних культур.

Зі вступним словом виступила Директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ціпуленко.

Запрошені на семінар для доповіді представники Білгород-Дністровського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, відокремленого підрозділу Білгород-Дністровського міськрайонного відділу лабораторних досліджень, Білгород-Дністровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області та керівник комунального підприємства «Акермантурінвест».

На семінарі були висвітлені актуальні питання щодо дотримання правил торгівлі баштанними культурами, дотримання вимог законодавства про безпечність та якість харчових продуктів при реалізації баштанних культур, правила покупки та продажу баштанних культур. Йшлося про правила, які регламентують порядок приймання, зберігання, підготовку до продажу та продаж плодово-овочевих культур та про умови укладання договорів на участь у сезонному ярмарку.

Учасникам семінару був наданий інформаційний матеріал з актуальних питань, які обговорювались на семінарі.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік