Семінар на тему: «Особиста гігієна» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі


09.05.2024 16:25 13

Тепла пора року є найпоширенішою для захворювання на гострі кишкові інфекції. Це велика група захворювань з ознаками загальної інтоксикації організму, які уражають шлунково-кишковий тракт.

З причин недопущення виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій, 9 травня 2024 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Альоною Боболєвою спільно з волонтером уповноваженого органу з питань пробації, фахівцем із громадського здоров’я Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський ОЦКПХ МОЗ України» Нелею Бідюк був проведений семінар на тему: «Особиста гігієна» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі.

Метою заходу було навчитись формувати і розвивати культурно-гігієнічні навички особистості, виховувати в собі охайність, акуратність.

Суб’єкти пробації ознайомились з поняттям «гігієна», розглянули механізми та фактори передачі збудника інфекцій, а також дізнались про перші симптоми холери та гострих кишкових інфекцій.З'ясували призначення предметів індивідуального користування.

На останок Неля Бідюк акцентувала увагу слухачів на тому, щоб зберегти здоров’я та не захворіти на кишкові інфекції треба дотримуватись основних правил особистої гігієни та своєчасне звернення замедичною допомогою задля збереження власного здоров’я. Крім того, засуджені особи отримали тематичні буклети.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік