У Білгороді-Дністровському впроваджуються нові формати заходів підтримки малого та середнього підприємництва за сприяння Програми «U-LEAD з Європою»


22.11.2021 12:16 107

Перше спільне засідання робочої групи з розробки та моніторингу подальшого виконання Програми підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва в місті Білгороді-Дністровському на 2022-2024 роки відбулося на виконання розпорядження міського голови від 04.10.2021 №192 та в рамках проєкту «Business matters», що реалізується за підтримки «U-LEAD з Європою».

Робоча група під головуванням міського голови та секретаря міської ради, сформована за принципом широкого представництва з метою комплексного врахування при розробці програми різносторонніх інтересів, складається з очільників економічного департаменту, центру зайнятості та податкової служби, комунальних підприємств у галузі торговельної та туристичної підприємницької діяльності, представників місцевих підприємців та депутатського корпусу. Вперше до координації та консультування міжсекторальної робочої групи при підготовці програми підтримки малого та середнього підприємництва запрошено експерта. Зокрема, модерацію зустрічі здійснював експерт – Микола Дурман, доктор наук з державного управління, експерт у сфері формування та реалізації державної регуляторної політики в Україні, працював заступником голови Державної податкової адміністрації в Херсонській області, має досвід участі в експертний оцінці проектів в складі конкурсних комісій грантодавців та міжнародних проектах підтримки соціально-економічного розвитку громад та конкурентоспроможної економіки, в тому числі в програмах USAID та «U-LEAD з Європою». Експерт зауважив, що існують загальнодержавні, регіональні та локальні проблеми функціонування підприємництва, з яких саме місцеві потреби глибоко та в деталях відомі саме місцевим підприємцям та фахівцям, які щоденно з цим працюють. У зв’язку з цим за результатами засідання експертом було сформовано опитувальну анкету не лише для членів робочої групи, але і для широкого загалу мешканців міста. Задля визначення реальних місцевих проблем, що стримують розвиток малого та середнього підприємництва в місті та шляхів їх подолання, з метою розробки дієвих заходів в новій місцевій цільовій програмі з підтримки малого та середнього бізнесу на рівні Білгород-Дністровської громади запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до висловлення своїх пропозицій за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1FcclEbaPNTZnyERL8ZMOxJItOjeMvzRXZj_siLVQhwo/viewform?ts=619aa75c&edit_requested=true

Надані відповіді адресуються безпосередньо до аналітичної обробки експерту та в повному обсязі будуть надані на розгляд членів міжсекторальної робочої групи та громадськості під час наступних консультацій з громадськістю.

Проєкт реалізується за ініціативи Білгород-Дністровської міської ради у партнерстві з ГО «Благодія» та за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік