Родинам службовців Білгород-Дністровського прикордонного загону вручено сертифікати грошової компенсації на отримання жилих приміщень


31.12.2020 12:47 125

31 грудня, напередодні Нового Року, 28 родинам з числа службовців Білгород-Дністровського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України було вручено сертифікати грошової компенсації за належне для отримання жилих приміщень. В урочистому заході вручення сертифікатів взяв участь міський голова Віталій Граждан.

«Дуже радий, що саме напередодні новорічних свят родини службовців прикордонної служби отримали вкрай необхідну підтримку з боку держави, що в свою чергу є високою оцінкою щоденної служби, яку несуть прикордонники, оберігаючи спокій громадян та державну недоторканність з боку будь-якого агресора» - зазначив під час урочистих заходів Віталій Граждан. Також він привітав службовців з прийдешніми святами та побажав присутнім в новому році щастя, любові, затишку в оселях, здійснення усіх мрій та найголовніше – міцного здоров’я. Міський голова разом з виконуючим обов’язки начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону підполковником Євгеном Бабичем вручили сертифікати родинам прикордонників.

Слід зазначити, що завдяки оперативному вирішенню організаційних питань для отримання родинами службовців сертифікатів, виконавчими органами міської ради вдалося в найкоротший термін підготувати всі необхідні документи та направити їх до вищих органів влади.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік