Робоча група розпочала підготовку щорічного звіту Білгород-Дністровського міського голови


22.11.2021 16:23 62

22 листопада під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло засідання робочої групи з організації та підготовки звіту міського голови про роботу виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради та здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2021 рік.

Перед початком засідання керуючий справами виконавчого комітету Ігор Величко довів до відома учасників наради вимоги розпорядження міського голові №211 від 19 листопада 2021 року, згідно з яким затверджений склад робочої групи, а також строки підготовки та вимоги до звітів про роботу департаментів, управлінь, відділів, комунальних підприємств та установ Білгород-Дністровської міської ради.

Віталієм Гражданом визначено керівникам структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ Білгород-Дністровської міської ради до 1 грудня 2021 року надати до робочої групи затверджену відповідним чином інформацію про роботу підпорядкованого підрозділу (підприємства) за звітній період у паперовому вигляді та електронному варіанті.

Зазначено також, що звіти повинні містити статистичну та аналітичну інформацію про динаміку розвитку у порівняні з 2020 роком, основні напрямки роботи у звітному періоді, результат роботи, аналіз проблем розвитку, перспективні та поточні плани роботи.

Передбачено, що робоча група до 25 грудня 2021 року завершить опрацювання наданих матеріалів та узагальнення і формування текстової та презентаційної частини звіту міського голови.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік