Реалізація програми «Безпечне місто» можлива лише спільними зусиллями міської влади та поліції


16.04.2021 14:14 160

16 квітня міський голова Віталій Граждан взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників кримінального розшуку Україні, що проходили у Білгород-Дністровському районному відділу поліції ГУ НП в Одеській області.

В. Граждан привітав зі святом особовий склад відділу кримінальної поліції, а за сумлінне виконання службових обов’язків, бездоганну службу, високі досягнення у боротьбі зі злочинністю, зразкове виконання службового та громадського обов’язків, виявлені при цьому честь і доблесть та з нагоди річниці Дня працівників кримінального розшуку України, нагородив Грамотою:

- капітана поліції Олександра Воробйова - старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції;

- рядового поліції Андрія Жернового - оперуповноваженого відділу кримінальної поліції;

- старшого лейтенанта поліції Олександра Каланжова - оперуповноваженого відділу кримінальної поліції;

- капітана поліції Дениса Куркіна - старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції.

Нагороди та вітання з професійним святом працівники карного розшуку отримали також від керівництва Білгород-Дністровської районної ради та профспілки.

Разом з начальником відділу поліції підполковником поліції Олегом Чуканем міський голова обговорив питання чіткої та ефективної взаємодії міської влади з органами поліції щодо забезпечення громадського порядку, профілактики правопорушень на території міста, боротьби з порушеннями правил торгівлі та дорожнього руху. На порядку денному також вирішення нагальних соціальних питань правоохоронців та спільне напрацювання і реалізація міської програми «Безпечне місто» з використанням сучасних технічних засобів боротьби зі злочинністю.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік