Пізнавальний захід «День бюджету громади»


24.06.2024 14:29 99

Шановні мешканці Білгород-Дністровської територіальної громади!

З метою інформування містян щодо порядку формування бюджету, його доходної частини, визначення пріоритетних та першочергових напрямків фінансової політики задля подальшого всебічного розвитку громади, міська рада у 2024 році запровадила механізм «бюджету для громадян», який доступно пояснює всі основні моменти про місцевий бюджет.

В рамках святкової програми до Дня Конституції України заплановано проведення пізнавального заходу «День бюджету громади».

Дата: 28 червня 2024 року

Час: об 11.00

Локація: Михайлівський сквер

Передбачено:

• збір пропозицій до бюджету на 2025 рік;

• розповсюдження буклету «Бюджет для громадян» з візуалізованими даними про бюджетний процес та участь жителів у ньому ( https://bilgorod-d.gov.ua/page/byudget_dlya_gromadyan_blgoroddnstrovsko_msko_teritoralno_gromadi__2024 ).

Нагадаємо, що в грудні 2023 року Білгород-Дністровська міська рада стала учасницею Проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети» в рамках HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Метою проєкту є формування інфраструктури для впровадження комплексної та інклюзивної системи партисипативного бюджетування, збільшення залучення громадян до бюджетного процесу та передача успішного досвіду іншим громадам України.

Подати пропозицію до бюджету можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEncR5LtHTNZs2YC_PMijJdLYcR-0rviI-cDUZU5JrjPATGA/viewform?usp=sf_link


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік