Проєкт Білгород-Дністровської міської ради пройшов I етап конкурсного відбору Ініціативи з проєктів муніципального партнерства Програми «U-LEAD з Європою»


23.07.2021 14:52 32

За результатами конкурсного відбору Ініціативи з проєктів муніципального партнерства Програми «U-LEAD з Європою» проєкт «Створення історико-культурного продукту «Антична Тіра»» успішно пройшов перший етап і був обраний для подальшої підтримки в рамках Ініціативи.

Метою Ініціативи є виявлення та сприяння у розробці проєктів місцевого розвитку регіонального значення, які можуть бути подані на фінансування до як національних, так і міжнародних фінансових установ. Відібрані громади отримають підтримку від U-LEAD у пошуку джерел фінансування для подальшого впровадження проєктів.

Проєкт «Створення історико-культурного продукту «Антична Тіра»» розроблений Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік