Профорієнтаційна робота з особами, які перебувають на обліку в пенітенціарній службі


04.05.2023 11:55 59

Кожна хвилина в житті – це шанс все змінити.

Якнайшвидше повернення до трудового життя недостатньо конкурентних на ринку праці громадян, в тому числі осіб, які знаходяться на обліку в пенітенціарній службі, міра покарання яких не пов'язана з позбавленням волі, є важливим напрямком діяльності служби зайнятості.

02 травня 2023 року у Білгород-Дністровській філії Одеського обласного центру зайнятості було проведено семінар для вищезазначеної категорії осіб. Під час заходу начальник відділу кар’єрного консультування Анастасія ЗЕМЛЯНА-УКРАІНЧУК акцентувала увагу присутніх на необхідності легального працевлаштування, розкрила особливості використання різних джерел пошуку вакансій, ознайомила з правилами складання резюме та проходження співбесіди з роботодавцем. Присутні були поінформовані й стовно стану регіонального ринку праці, а також прекрасної можливості здобути нову професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ або підтвердити чи підвищити кваліфікацію за професіями «Електрогазозварник» та «Кухар» на базі Кваліфікаційного центру.

Організація та проведення подібних профорієнтаційних заходів – одна з форм допомоги особам, які намагаються повернутися до нормального життя. У взаємодії з Білгород-Дністровським міськрайонним відділом Філії Державної установи «Центр пробації» фахівці проводять не лише цільові інформаційні семінари, але й тренінги та індивідуальні консультації, спрямовані на сприяння працевлаштуванню та професійному самовизначенню громадян.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік