Профконсультаційний захід для молоді «Захист прав споживачів фінансових послуг»


14.03.2023 15:24 51

Коли ми користуємося банківськими картками, укладаємо кредитні договори, відкриваємо депозитні рахунки, купуємо товари у розстрочку, переказуємо гроші тощо – ми стаємо споживачами фінансових послуг. І у людей виникає багато запитань, а то й проблем з банками та іншими фінансовими установами.

14 березня 2023 року у Білгород-Дністровській філії Одеського обласного центру зайнятості пройшов груповий профконсультаційний захід для молоді із залученням соціальних партнерів Координаційного центру з надання правової допомоги на тему «Захист прав споживачів фінансових послуг».

Анна Бодюл, фахівець Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила шукачів роботи з основними видами фінансових послуг, якими можуть користуватися громадяни. Надала інформацію щодо прав споживачів та наголосила на основних аспектах порушення прав фінансовими органам.

Кар’єрний радник Білгород-Дністровської філії, Оксана Долготер, звернула увагу на державну програму для відкриття власної справи в рамках програми «Єробота» через Портал Дія. Це і насамперед, підтримка бізнесу в умовах війни та створення нових робочих місць. Ознайомила з послугою отримання ваучера на навчання.

Такі семінари сприяють поліпшенню знань та навичок у сфері кредитних послуг. Це допоможе українцям краще зрозуміти свої права як позичальників та ухвалювати зважені фінансові рішення.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік