Професіографічна екскурсія


22.04.2024 16:45 17

Вибір професії - чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя, як ти в ньому будеш себе почувати. Вперше питання вибору майбутньої справи постає перед школярами після закінчення 9 або 11 класу. У когось уже є чітко сформований план: куди вступати, який заклад обрати. А хтось і досі не знає, як складеться його майбутнє.

19.04.2024 року до Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості завітали учні 9 класу ліцею "Лідер".

Під час екскурсії молодь ознайомили з «формулою вибору професії», просторовими секторами та фахівцями, що надають послуги населенню.

Школярі дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: електонний запис на прийом, зйомку відеорезюме безробітних, електронний кабінет безробітного, сайтом ДСЗ. Учні мали змогу пройти експрес-тестування для визначення своїх здібностей та професійних схильностей. Для більш глибокого аналізу кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування запропонувала школярам пройти профдіагностичне тестування на Платформі «Моя професія: консультаційна мережа» .

Метою профорієнтаційної екскурсії було формування в учнів позитивної мотивації до трудової діяльності , свідомого вибору професії та орієнтація на професії, що є актуальними на ринку праці.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік