Професійне навчання – гарантоване працевлаштування


19.05.2023 14:13 50

У грудні минулого року Руслан звернувся до Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. У юнака не було професійної освіти, тому кар’єрний радник, в першу чергу, ознайомила його з можливістю навчання на базі Одеського центру професійно-технічної освіти. Серед запропонованих варіантів Руслана зацікавила професія «електрогазозварник». Адже ймовірність працевлаштування за цією професією досить висока, потреба у робітниках цієї галузі постійна і має тенденцію до зростання.

З 14 грудня по 5 травня відбувався такий важливий у його житті етап – професійне навчання. Руслана вразили кваліфіковані педагоги та матеріально-технічна база навчального закладу. Під час проходження виробничої практики в м. Одеса, він вдало себе зарекомендував та показав високі професійні якості, отримані в результаті навчання. Роботодавець після завершення практики запропонував йому посаду за здобутою професією. Проте хлопець обрав робоче місце в рідному населеному пункті, де також є потреба у кваліфікованих «електрогазозварниках».

З 15 травня 2023 року Руслан приступив до роботи, в подальшому він планує повторно звернутися до служби зайнятості, вже з метою підвищення кваліфікації за цією професією. Цей життєвий приклад свідчить, що послуга професійне навчання – це прекрасна можливість стати затребуваним фахівцем на ринку праці.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік