ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження « Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський»


06.08.2014 07:02 879

УКРАЇНА
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Про затвердження « Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський»
Відповідно до статті 26-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів», враховуючи рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 23.06.2014р № 295 «Про погодження порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Білгород – Дністровська міська рада міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити «Порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський» (додається).
2. Дане рішення ввести в дію з 01 січня 2015 року.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю (Нікітченко Є.М.).

Проект рішення підготовлений управлінням житлово - комунального господарства за дорученням виконавчого комітету
Додаток
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік