Про зміни до міського бюджету та звіти виконання міських цільових програм - на сесії Білгород-Дністровської міської ради


18.11.2022 14:08 149

18 листопада під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло пленарне засідання 24-ї позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради, в якому взяли участь 24 депутати.

Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

В ході засідання розглянуто більше 60 питань порядку денного.

Депутатами затверджені зміни до рішення «Про бюджет Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2022 рік», якими, серед іншого, передбачені додаткові кошти на підтримку підрозділів Білгород-Дністровського гарнізону та для КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» для облаштування приладів комерційного обліку теплової енергії.

Внесені зміни до Програми заходів територіальної оборони Білгород-Дністровської міської територіальної громади, до Регламенту Білгород-Дністровської міської ради та прийнятий Статут комунального підприємства «Асорті» в новій редакції.

В ході пленарного засідання сесій депутатський корпус затвердив щорічні та підсумкові звіти, підготовлені виконавчими органами, щодо виконання міських цільових програм:

• Соціально-економічного та культурного розвитку міста Білгород-Дністровського на 2020-2022 роки;

• «Соціальний захист» на 2021-2023 роки;

• «Соціальне таксі» на 2021-2023 роки;

• «Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг» на 2021-2023 роки;

• «Виконання судових рішень та виконавчих документів Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради на 2021-2023 роки»;

• «Забезпечення реалізації державної політики щодо захисту сімей з дітьми та підтримки молоді в місті Білгороді-Дністровському на 2021-2023 роки»;

• «Розвиток фізичної культури та спорту в місті Білгороді-Дністровському на 2018-2020 роки»;

• «Розвиток освіти міста Білгорода-Дністровського на 2017-2020 роки».

Надана згода на безоплатне приймання ноутбуків зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Білгород-Дністровської міської територіальної громади.

Розглянуті та затверджені рішення про передачу товарно-матеріальних цінностей та техніки в межах міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств та установ, а також низку питань щодо землекористування та ефективного використання об’єктів комунальної власності.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік