Про зміни до бюджету, звіти комунальних підприємств та соціальний захист населення - на засіданні виконкому


05.05.2022 15:12 59

5 травня під головуванням міського голови Віталія Граждана відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Виконком вніс зміни до бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2022 рік. Переважна більшість змін стосувалася збільшення видатків на заходи з територіальної оборони, надання допомоги військовим формуванням міста, соціального захисту населення, підтримки комунальних підприємств та забезпечення функціонування об’єктів житлово-комунального господарства.

На засіданні заслухані звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств «ЖЕО-1» та «Білгород-Дністровськводоканал». Затверджені міські цільові Програми фінансової підтримки КП «Модерн» та «Житлово-експлуатаційне об’єднання №1», внесені зміни до Програми заходів територіальної оборони Білгород-Дністровської територіальної громади міста на 2022 рік, а також міської цільової Програми «Соціальний захист на 2021-2023 роки». Схвалений звіт про результати виконання Програми «Забезпечення прав дитини на 2021-2023 роки».

На виконання вимог законодавства до штатного розпису працівників міського Центру «Благоустрій» введена посада «Уповноважена особа».

Внесені зміни до тарифів на деякі платні медичні послуги зі стоматологічної допомоги, які можуть надаватися населенню в госпрозрахунковій стоматологічній поліклініці КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня».

Виконавчий комітет погодив фізичній особі-підприємцю здійснення благоустрою в сквері Михайлівському для організації місць відпочинку та проведення дозвілля мешканцям міста. Вніс зміни до складу конкурсних комісій з призначення стипендії міського голови ветеранам культосвітньої роботи та стипендії для талановитих творчих працівників і аматорів народного мистецтва з числа молоді.

На засіданні схвалений план формування мережі закладів загальної середньої освіти міста на 2022-2027 роки.

Розглянуті та прийняті питання надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми «Соціальний захист».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік