Про умови та строки проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою


21.11.2022 14:48 94

Інформація про умови та строки проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність територіальної громади м. Білгорода-Дністровського.

1. Адреса ділянки: м. Білгород-Дністровський, вул. Південна, 1-а. Орієнтовна площа - 0,3140 га. Цільове призначення земельної ділянки - 02.10. Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Вид використання: для будівництва багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського позначення.

2. м. Білгород-Дністровський, пров. Водопровідний, 5 (0,1338 га). Цільове призначення земельної ділянки - 11.02. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Вид використання: для розміщення об’єктів складського призначення різного профілю.

3. м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна, 29 (0,1400 га). Цільове призначення земельної ділянки - 03.15. Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Вид використання: для обслуговування громадського будинку.

4. м. Білгород-Дністровський, вул. Південна (0,1500 га). Цільове призначення земельної ділянки - 03.15. Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Вид використання: для будівництва та обслуговування будівель та споруд багатофункціонального комплексу громадського призначення.

5. м. Білгород-Дністровський, вул. Перемоги (0,0077 га). Цільове призначення земельної ділянки - 03.07. Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Вид використання: для будівництва та обслуговування продовольчого магазину та бару.

До участі в конкурсі можуть бути допущені:

- виконавці робіт із землеустрою, які подали необхідну опубліковану документацію, передбачену умовами конкурсу.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, які подаються на конкурс, належать:

- заява про учать у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб, платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи);

- копії документів, що підтверджують відповідність претендента вимогам, встановленим чинним законодавством до виконавців робіт із землеустрою;

- письмова інформація претендента про його досвід роботи (за наявності);

- проєкт завдання на виконання робіт, у якому зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт;

- згода на обробку персональних даних – для фізичних осіб-підприємців-претендентів на участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо строків (в календарних днях) та вартості виконання робіт (з урахуванням податку на додану вартість).

Конкурсну документацію слід подавати на ім’я міського голови за адресою: 67770, м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,56.

Конкурс відбудеться 6 грудня 2022 року об 11.00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,56, тел. для довідок 3-52-52.

ВІДОМОСТІ про земельні ділянки.

1. Виконувана робота (завдання): розробка проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність територіальної громади м. Білгорода-Дністровського, розташованих за адресою:

м. Білгород-Дністровський, вул. Південна,1-а;

м. Білгород-Дністровський, пров. Водопровідний,5;

м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна,29;

м. Білгород-Дністровський, вул. Південна;

м. Білгород-Дністровський, вул. Перемоги.

2. Підстава для виконання роботи - рішення Білгород-Дністровської міської ради.

3. Документи, що підтверджують права на користування земельною ділянкою - ст. 83 Земельного кодексу України.

4. Форма власності - комунальна власність територіальної громади міста Білгорода-Дністровського.

5. Цільове призначення:

м. Білгород-Дністровський, вул. Південна,1-а - 02.10. Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Вид використання: для будівництва багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського позначення.

м. Білгород-Дністровський, пров. Водопровідний,5 - 11.02. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Вид використання: для розміщення об’єктів складського призначення різного профілю.

м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна,29 - 03.15. Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Вид використання: для обслуговування громадського будинку.

м. Білгород-Дністровський, вул. Південна (згідно графічного матеріалу) – 03.15. Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Вид використання: для будівництва та обслуговування будівель та споруд багатофункціонального комплексу громадського призначення.

м. Білгород-Дністровський, вул. Перемоги (згідно графічного матеріалу) - 03.07. Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Вид використання: для будівництва та обслуговування продовольчого магазину та бару.

6. Дозволені види використання земельної ділянки та містобудівний регламент її поліпшення - відповідно до п. 5 відомостей про земельні ділянки.

7. Пропозиції щодо способу розпорядження земельною ділянкою: реєстрація прав комунальної власності на земельну ділянку, підготовка лотів для проведення земельних торгів.

8. Розмір земельної ділянки гектарів (кв. метрів):

№1. м. Білгород-Дністровський, вул. Південна,1-а - 0,3140 га;

№2. м. Білгород-Дністровський, пров. Водопровідний,5 - 0,1338 га;

№3. м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна,29 - 0,1400 га;

№4. м. Білгород-Дністровський, вул. Південна - 0,1500 га;

№5. м. Білгород-Дністровський, вул. Перемоги - 0,0077 га.

9. Земельні сервітути (зокрема об'єктів цивільної оборони тощо) - не визначено.

10. Об'єкт (об'єкти), розташований (розташовані) на земельній ділянці - земельні ділянки вільні від забудови (вул. Південна,1-а, вул. Південна, вул. Перемоги).

Земельні ділянки, на яких розташовані нежитлові об’єкти майна комунальної власності (пров. Водопровідний,5, вул. Пушкіна,29).

11. Інші матеріали (за наявності).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік