Про того, хто озброїв астрономію, розповідали бібліотекарі ліцеїстам


19.02.2024 11:54 60

Історія знає багато вчених, імена яких глибоко шанують люди всього світу. До таких титанів належить Галілео Галілей. Учений широкого діапазону. Його ідеї далеко випередили науку того часу, а відкриття збагатили різні галузі знань.

15 лютого 2024 року виповнилося 460 років з дня народження Галілео Галілея – італійського вченого, одного із засновників класичного природознавства, автора фундаментальних відкриттів у галузі фізики і астрономії. Галілей сформулював принцип відносності руху, встановив закон інерції, закони вільного падіння тіла і тіла, відкрив закон сталості періоду коливання маятника тощо. Галілей був також музикантом, художником, теоретиком мистецтва. Його твори, написані на високому художньому рівні, сприяли утвердженню італійської літературної мови.

Про це та інше бібліотекар Ірина Бочоловська розповідала ліцеїстам під час історико-наукового репортажу «Той, що озброїв астрономію» Також познайомила з літературою на цю тему та запросила відвідати бібліотеку-філію ім. Лесі Українки, де є багато цікавих сучасних українських книг.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік