Про славетну мить, що об’єднала Україну у 1919 році, розповідали в бібліотеках Білгорода-Дністровського


22.01.2024 14:22 108

З метою відзначення Дня Соборності України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, виховання патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» для широкого загалу користувачів з 18 по 22 січня відбувся цикл заходів «Україна – Соборна й Єдина».

Заходи проходили під гаслом «Соборна. Вільна. Неподільна моя Україна!». Коментовані книжкові виставки, виставки-панорами, експозиції книг діяли для читачів різних вікових категорій в Публічній бібліотеці, відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки, бібліотеці-філії ім. І. Нечуя-Левицького, бібліотеці-філії ім. Лесі Українки, бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького. Бібліотекарі знайомили відвідувачів з представленими книгами, документами та публікаціями, які розповідають про події тих часів та висвітлюють шляхи побудови самостійної, соборної України.

Патріотичну годину «Соборна Україна – слава нині і повік» для підопічних КУ «Білгород-Дністровського територіального центру соціального обслуговування» провела завідувачка бібліотекою-філією ім. Лесі Українки. Розповідь Світлани Влезько про буремні 1918-1919 роки викликала у присутніх почуття гордості за свій народ, який зробив серйозний крок до об'єднання більшості етнічних українських земель в єдину Державу, поглибила знання про історію виникнення свята Соборності України.

В Публічній бібліотеці для юнаків та дівчат 11 класу міського ліцею «Лідер» відбувся історичний екскурс «Ми єдина Держава, ми єдиний народ». Бібліотекарі розповіли про свободу і незалежність, про державну демократію, про утвердження правової держави, про відродження незалежної соборної України. А ще з великою шаною і тугою бібліотекарі, разом з присутніми, згадали та вшанували хвилиною мовчання всіх героїв, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок.

Майстер-клас для дітлахів «Патріотичне серце» відбувся у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік