Про роботу Білгород-Дністровського Контактного центру - на прес-конференції його керівника Ірини Наумової


28.07.2021 14:27 230

28 липня Старший оператор Контактного центру Білгород-Дністровської міської ради Ірина Наумова провела прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ, під час якого інформувала про діяльність підрозділу.

Як повідомила І. Наумова, Контактний центр працює вже п’ятий рік та займається організацією роботи з забезпечення оперативного реагування на звернення мешканців міста, сприяння та співпраці з підприємствами і установами міста та комунальними службами, підпорядкованими міській раді, у попередженні і ліквідації аварійних ситуацій у житлово-комунальному господарстві, тепло-, водо-, каналізаційних мережах та мережах електропостачання, контроль над виконанням порушених у зверненнях питань з метою надання населенню якісних послуг, що стосуються всіх сфер життєдіяльності міста.

За інформацією керівника Контактного центру, за перші півроку прийнято та зареєстровано 917 звернень від мешканців міста. З них:

- виконано та вирішено позитивно - 325 звернень;

- надано інформацію - 564 звернення;

- в роботі - 20 звернень.

Подача звернень, скарг та пропозицій відбувається шляхом прийняття телефонних дзвінків, надсилання повідомлень на Viber та Telegram, а також на електронну пошту контактного центру, а також через електронну систему звернення громадян на офіційному сайті міста. Контактні телефони: 3-33-33; 067-333-06-23; 2-72-54; 1577.

Висвітлення офіційної інформації про новини міста та інформація про планові та аварійно-ремонтні роботи проводиться шляхом публікації на офіційному сайті міста та в телеграм-каналі. За допомогою цих ресурсів наші городяни та гості міста завжди проінформовані про ситуацію в місті.

Також, Ірина Наумова розповіла про введення програми веб-сервісу «Електронний Контакт-Центр», який поки працює у тестовому режимі, а доступний всім мешканцям міста всім стане вже в серпні.

Керівник Контактного центру відповіла на численні запитання журналістів. Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах «Торнадо-прес» та «Слово Придністров’я», публікаціях інтернет-видання «Наше місто», передачах Першого муніципального каналу.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік