Про перспективи розвитку Білгорода-Дністровського – на зустрічі із науковцями Одеського національного економічного університету


18.03.2021 13:49 477

18 березня міський голова Віталій Граждан провів зустріч та перемовини із фахівцями Одеського національного економічного університету Олегом Бабійом, начальником відділу наукових досліджень і консалтингу, кандидатом економічних наук, доцентом, та Андрієм Андрейченком – доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри економіки, права та управління бізнесом.

В перемовинах також взяли участь Ольга Ціпуленко - директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста, депутатка міської ради, та спеціалісти Департаменту.

На порядку денному - співпраця фахівців Одеського національного економічного університету та виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради з питань розвитку туристичної індустрії, розв’язання актуальних питань екологічної безпеки, поводження з твердими побутовими відходами, спільна розробка перспективних інвестиційних програм та проєктів, головне спрямування яких – сталий економічний розвиток міста Білгорода-Дністровського.

За дорученням міського голови безпосередньо питаннями взаємодії міськради та Університету покладено на фахівців Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік