Про підтримку військових, забезпечення функціонування соціальної сфери та критичної інфраструктури міста - на сесії Білгород-Дністровської міської ради


03.11.2023 16:13 197

3 листопада під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло пленарне засідання 34-ї сесії Білгород-Дністровської міської ради, в роботі якої взяли участь 26 депутатів, керівники департаментів, управлінь, відділів міської ради, комунальних установ, підприємств, громадськість міста.

Розглянуто більше 80 проєктів рішень у сфері оборонної та мобілізаційної роботи, житлово-комунального господарства, економіки, соціальної та бюджетної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, комунальної власності.

Коментуючи підсумки сесії, В. Граждан зазначав: «Продовжуємо допомагати нашій армії у наближенні Перемоги. Сьогодні в ході сесії, як і під час попередніх засідань, виділили з міського бюджету додатково ще близько 8 млн. грн. на підтримку ЗСУ. Кошти будуть спрямовані на фінансування потреб, згідно запитів командирів військових частин нашого гарнізону. Це для нашої громади першочерговий пріоритет!

Окрім цього, не припиняємо забезпечувати стале функціонування, як соціальної сфери, критичної інфраструктури так і в цілому питань повсякденного життя нашої громади. Так, на сесії передбачили кошти на відшкодування різниці в тарифах на комунальні послуги за рахунок міського бюджету.

Чималу увагу приділили питанню розвитку міської лікарні – спрямували кошти на роботи із встановлення ліфта у хірургічному відділенні, а також ремонтних робіт у відділеннях лікарні та оснащенні палат.

Підсилюємо можливості Водоканалу: забезпечили додатковим потужним генератором водопідйом «Північний», що особливо актуально під час майбутніх можливих перебоїв з електропостачанням.

Депутатським корпусом міської ради підтримано й інші не менш важливі для нашої громади та мешканців міста рішення.

Дякую депутатам міської ради за продуктивну та злагоджену роботу на благо Білгород-Дністровської громади, адже ми робимо одну спільну справу заради нашої майбутньої Перемоги».

В ході сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до бюджету Білгород-Дністровської територіальної громади на 2023 рік, головними пріоритетами яких затверджені видатки на підтримку військових, в рамках виконання міських цільових програм територіальної оборони Білгород-Дністровської міської територіальної громади, підтримки військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік.

Затверджений ряд важливих заходів в галузі цивільного захисту, запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної підготовки, передбачених відповідними цільовими програмами.

З метою забезпечення реалізації державної політики реформування сфери охорони здоров’я затверджене рішення про реорганізацію КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради шляхом приєднання до КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня».

Внесені зміни до комплексної міської цільової програми «Розвиток та фінансова підтримка закладів охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради на 2023-2027 роки», якої передбачене фінансування оновлення медичного обладнання, ремонту приміщень у відділеннях міської лікарні, забезпечення безбар’єрності, впровадження енергозберігаючих заходів тощо.

У сфері житлово-комунального господарства депутатський корпус затвердив зміни та доповнення до цільових програм:

• «Ефективне централізоване теплопостачання міста Білгород-Дністровського на 2021-2023 роки;

• «Поводження з побутовими відходами на території Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 - 2025 роки;

• «Питна вода міста Білгорода-Дністровського на 2021-2023 роки;

• «Проведення капітального ремонту, модернізації, заміни, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів багатоквартирних будинків в місті Білгороді-Дністровському на 2022-2025 роки;

• «Підтримки співвласників багатоквартирних будинків на період дії воєнного стану та протягом шести місяців після його завершення або скасування;

• «Благоустрій території міста Білгорода-Дністровського на IV квартал 2021,2022-2024 роки».

Прийнята цільова програма відшкодування різниці в тарифах на комунальні послуги.

Міською радою затверджене рішення виконавчого комітету стосовно укладання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» щодо впровадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії «е-DEM» та Конструктора сайтів та чат-ботів територіальних громад «СВОЇ» в рамках реалізації програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що реалізується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку співробітництва в Україні.

На період 2024-2026 років затверджена програма розвитку культури Білгород-Дністровської міської територіальної громади та програма розвитку туризму.

Крім того в ході сесії розглянуті питання ефективного використання об’єктів та майна комунальної власності, земельних ресурсів, утримання житлового фонду та депутатські запити.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік