Про гідравлічні іспити системи теплопостачання та про податкову дисципліну – на нараді з комунальниками Білгорода-Дністровського


11.10.2021 15:44 215

Щотижневу нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста 11 жовтня провів міський голова Віталій Граждан, за участю секретаря міської ради Олександра Скалозуба і заступника міського голови Андрія Криштопова.

В ході наради міський голова заслухав інформацію про підсумки роботи підприємств та установ за тиждень та поставив завдання на поточний період.

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго»:

- головне завдання для підприємства на поточному тижні – проведення гідравлічних випробувань магістральних трубопроводів теплової мережі міста та готовність до роботи в опалювальному сезоні 2021-2022 років.

КП «ЖЕО-1»:

- завершити заповнення водою та гідравлічні випробування внутрішньо будинкових мереж теплопостачання в багатоквартирних будинках, які знаходяться на обслуговуванні підприємства, в житловому масиві «Тіра» (по вул. Ізмаїльській та Шкільна) та розпочати в будинках по вулицям: Сонячна, Паркова, Південна.

Міському центру «Благоустрій»:

- провести роботи по оновленню розмітки пішохідних переходів по вул. Ізмаїльській;

- здійснити розчищення зелених насаджень на територіях загального користування від сухостою;

- розпочати підготовчі роботи по висадженню молодих дерев згідно з Титульним списком.

Серед іншого міський голова Віталій Граждан доручив КП «Асорті» та КП «Аккермантурінвест» разом з Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста міської ради продовжити роботу щодо дотримання податкової дисципліни та наявності дозвільних документів на ведення підприємницької діяльності у підприємців, які працюють з даними комунальними підприємствами.

«Це важливе питання, від виконання якого напряму залежить наповнення міського бюджету, вирішення соціальних програм та реалізація перспективних проектів розвитку громади», - зазначив В. Граждан.

Крім того, очільник міста акцентував увагу керівництву КП «Управління капітального будівництва» на необхідності активізувати роботу по розробці проєктно-кошторисної документації об’єктів, роботи на яких, не гаючи часу, повинні розпочатися весною 2022 року.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік