Про ефективність роботи ЖКГ, запаси запчастин для критичної інфраструктури міста – під час наради з комунальниками Білгорода-Дністровського


01.08.2022 13:04 108

1 серпня міський голова Віталій Граждан, разом з заступником міського голови Андрієм Криштоповим та секретарем міської ради Олександром Скалозубом, провели планову нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

Міський голова проінформував керівників про підсумки опитування, що проводилось впродовж минулого тижня на Telegram-каналі «Аккерман офіційний» стосовно ефективності роботи комунальних підприємств Білгорода-Дністровського, зазначивши при цьому, що на думку більшості користувачів Telegram-каналу «Аккерман офіційний» (58% опитаних), якість роботи комунальних служб міста останнім часом – покращилась.

В той же час, певне число респондентів виявили думку, що якість роботи комунальних підприємств залишилась на тому ж рівні (21% опитаних) або погіршилась (8% опитаних).

«…Я вдячний керівникам за плідну роботу, але вважаю за потрібне й надалі працювати в цьому напрямку і робити все, що залежить від нашої команди, для покращення рівня надання комунальних послуг мешканцям Білгорода-Дністровського. Зазначу, що діяльність кожного керівника на контролі, а головним критерієм в роботі є ефективність та результативність підприємства», - зазначив В. Граждан.

А. Криштов, в свою чергу, акцентував увагу керівників на необхідності продовжити роботу щодо створення стратегічного запасу запасних частин для ремонту техніки та утримання об’єктів критичної інфраструктури. Зазначив, що завдячуючи зусиллям Білгород-Дністровської міської влади, Уряд країни вніс до переліку критичної інфраструктури підприємства, що забезпечують поводження з твердими побутовими відходами. Безпосередньо в місті Білгороді-Дністровському це стосується КП «Автотранссервіс». Такий підхід дає змогу своєчасно здійснювати закупівлю техніки, обладнання та матеріальних ракурсів в умовах дії воєнного стану.

Крім того:

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» - в подальшому проводити роботи щодо підготовки до нового опалювального сезону, завершити моніторинг стану магістральних тепломереж.

КП «ЖЕО-1» - продовжити роботи щодо утримання підвальних приміщень, поточного ремонту під’їздів та покрівель, обслуговування прибудинкових територій та надання комплексу послуг по утриманню житлового фонду.

Адміністрації КП «Білгород-Дністровськводоканал» - забезпечити безперебійне водопостачання та водовідведення міста, вжити заходів щодо виконання інвестиційної програми підприємства та продовжити роботи щодо поточного обслуговування артезіанських свердловин.

Міському центру «Благоустрій» - виконувати заходи по утриманню дорожнього та зеленого господарства міста щодо оновлення знаків регулювання дорожнього руху, покосу трави в парках, скверах та на інших територіях загального користування.

КП «Автотранссервіс» - своєчасний збір та вивезення твердих побутових та негабаритних відходів, а також ремонт і оновлення контейнерного парку для збору ТПВ.

В ході наради зазначено, що підприємства житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік