Про актуальні питання покращення водопостачання - на нараді з комунальниками Білгорода-Дністровського


16.05.2022 12:54 72

Міський голова Віталій Граждан разом зі своїм заступником Андрієм Криштоповим та секретарем міської ради Олександром Скалозубом 16 травня провели оперативну нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

В ході наради зазначено, що в результаті прийнятих заходів керівництвом КП «Білгород-Дністровськводоканал» вдалося стабілізувати надходження додаткових об’ємів води для забезпечення стабільного водопостачання абонентів, що живляться за рахунок роботи водопідйому «Садовий».

В. Граждан підкреслив, що міською владою вживаються заходи щодо створення додаткових резервних потужностей для забезпечення безперебійної роботи системи водопостачання та водовідведення міста.

Крім того, поставлені завдання відповідним підрозділам щодо надання приписів деяким керівникам ОСББ, міських підприємств, установ та організацій щодо незадовільного утримання закріпленої та прилеглої території, проведення робіт по утриманню дорожнього господарства, парків та скверів, зелених насаджень.

Акцентовано, що підприємства комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік