Презентація роботодавця ТОВ «Титан»


05.08.2021 16:49 20

4 серпня провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профінформаційний груповий захід «Презентація роботодавця ТОВ "Титан"». Інформування щодо умов праці, графік роботи на підприємстві, актуальні вакансій.

ТОВ «Титан» – підприємство, засноване в 1998 році на базі Кілійського м’ясокомбінату та Кілійського маслозаводу, яке є одним з великих підприємств нашого регіону.

Спеціаліст центру занятості показала презентацію ТОВ «Титан», ознайомила з буклетами підприємства. Та продемонструвала відеоролик про сучасний виробничий комплекс з новими просторими цехами, оснащеними новим високотехнологічним обладнанням, кращих світових виробників на якому працює дружній професійний колектив. Але, для повного укомплектування, їм не вистачає таких спеціалістів:

- Бухгалтер

- Електрик

- Експедитор

- Машиніст – екскаватора

- Слюсар

- Вантажник

Роботодавець забезпечує працівників житлом, харчуванням.

На підприємстві передбачений 5 – денний робочий тиждень.

Також фахівець звернула увагу на переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції. Розповіла про державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%".

Наприкінці заходу фахівець презентувала буклети з електронними сервісами ДСЗ для пошуку роботи, ознайомила з актуальними вакансіями та відповіла на запитання.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік