«Право на здоров’я»


03.12.2020 15:47 118

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та з метою профілактики і надання повної інформації про загрозу інфікування ВІЛ-інфекцією, попередження наркоманії та формування здорового способу життя, 3 грудня 2020 року для суб’єктів пробації Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області проведено просвітницький захід «Право на здоров’я».

Під час заходу із засудженими, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі, обговорено та роз’яснено, що таке ВІЛ-інфекція/СНІД, шляхи їх зараження та методи профілактики. Волонтер пробації Олена Смолягович та медична сестра кабінету довіри КНП «Лікувально-діагностичний центр інфекційних хвороб» Одеської обласної ради» Марина Пашута розповіли, що сьогодні ВІЛ – це об’єктивна реальність, ігнорувати яку просто неможливо. Кожному з нас важливо уважно ставиться до себе, свого здоров’я і майбутнього.

Наприкінці зустрічі під облікові отримали інформаційно-просвітницькі матеріали з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, гепатиту С та туберкульозу. Засуджені, які перебувають на обліку та співробітники відділу пробації пройшли добровільне анонімне експрес-тестування із застосуванням швидких тестів, які виявляють антитіла до ВІЛ та вірусу гепатиту С за допомогою діагностичних наборів (тест-систем).

Білгород-Дністровський міськрайонний

відділ філії Державної установи «Центр пробації»

в Одеській області
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік