Працівники Білгород-Дністровського центру зайнятості відвідали Старокозацьку об’єднану територіальну громаду


17.02.2021 15:05 13

До Всесвітнього дня соціальної справедливості 16 лютого 2021 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко та провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі відвідали Старокозацьку об’єднану територіальну громаду, де відбулася зустріч з керівниками структурних підрозділів ОТГ та незайнятим населенням.

Для присутніх було організовано семінар, на якому ознайомили з послугами, що надає служба зайнятості, з сервісами та активними програмами для роботодавців, проінформували про умови взяття на облік в ЦЗ, про реалізацію Державного проекту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%». Особливу увагу спеціалісти ЦЗ приділили легалізації зайнятості та поінформували про актуальні вакансії на місцевому ринку праці.

Наприкінці представники ЦЗ відповіли на запитання.

Соціальна справедливість - є основним принципом мирного та успішного життя, її не можна досягнути в умовах масових порушень прав і основних свобод людини. Тільки широкомасштабне, стійке економічне зростання є необхідною умовою забезпечення соціального розвитку і соціальної справедливості. Подолання безробіття, рівноправність чоловіків і жінок, соціальний добробут для всіх – ось чого прагне служба зайнятості! Шлях це, звісно, не простий, але ми бачимо ціль, а це вже початок її досягнення.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік