Працівники Білгород-Дністровської «Муніципальної варти» вдосконалюють свої професійні навички


16.03.2023 12:22 54

16 березня у приміщенні міської ради представники медичної служби військової частини А3955 провели тренувальне заняття з надання першої долікарської допомоги для працівників комунальної установи «Муніципальна варта» Білгород-Дністровської міської ради.

Співробітники «Муніципальної варти» через специфіку своєї професійної діяльності часто опиняються першими на місці пригод, у тому числі дорожньо-транспортних та кримінальних, у різноманітних екстрених ситуаціях та поруч з людьми, яким раптово стало зле на вулиці- ще до прибуття медиків та поліцейських. Тому оволодіння навичками надання першої долікарської допомоги для них є дуже важливим.

Основне завдання при цьому полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень. У цих випадках важливо діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти дорога кожна секунда.

Представники медичної служби військової частини розповіли учасникам заходу про правила огляду постраждалого; ознаки масивної кровотечі та як її зупинити; як перевірити, чи людина при свідомості та звільнити дихальні шляхи; яким чином уникнути переохолодження; про допомогу при опіках тощо.

Нагадаємо, комунальна установа «Муніципальна варта» створена з метою охорони громадського порядку, протидії та профілактики злочинності у місті, особистої безпеки мешканців, першочергового реагування на ситуації надзвичайного характеру.

Цілодобова гаряча лінія КУ «Муніципальна варта» Білгород-Дністровської міської ради: 068-861-49-48.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік