Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Внесення змін до рішення міської ради від 22.11.2011 року №266-VІ «Про затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Білгороді-Дністровському»


29.09.2016 08:52 482

Вказаним рішенням погоджується внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Білгороді-Дністровському, які регулюють правові відносини між виконавчим органами Білгород – Дністровської міської ради та фізичними або юридичними особами (незалежно від форми власності та підпорядкованості), що виникають у процесі розташування об’єктів зовнішньої реклами в межах території міста, у відповідності до чинного законодавства.

Поштова адреса розробника: управління містобудування та архітектури, вулиця Михайлівська, 50, e-mail: t-arhitektura@ukr.net

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному сайті міста (http: www.bilgorod-d.org.ua).

Фізичні та юридичні особи можуть надавати свої зауваження щодо проекту регуляторного акту за вищевказаною адресою протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Подавати зауваження у письмовій формі або факсограмою.

Тел./факс 2-74-12, тел. 2-76-16.


Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік