Поточний ремонт дорожнього покриття проведено на ділянці вул. Ізмаїльська


10.06.2021 16:20 77

У місті Білгороді-Дністровському продовжується процес поточного ремонту автомобільних доріг, який проводиться власними силами міських комунальних служб в рамках проєкту «Місто без ям».

Зокрема, сьогодні спеціалістами міського центру «Благоустрій» з використанням рециклеру проведено ремонт дорожнього покриття на перетині вулиць Ізмаїльської та 30 років Перемоги.

Комунальниками також проведено роботи з ущільнення асфальто-бетонною сумішшю порожнин, що утворилися на стиках нещодавно замінених залізобетонних конструкцій на даному перехресті.

Слід зазначити, що в ході проведення ремонту дорожнього покриття, головна увага приділяється магістральним вулицям: Ізмаїльській, Портовій, Перемоги, Першотравневій, Буджацькій, а також на вулицях, по яких проходять маршрути міських пасажирських автобусів і на яких розміщено об’єкти соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки, медичні установи).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік