Планова нарада з комунальниками Білгорода-Дністровського пройшла в міській раді


04.07.2022 14:38 140

4 липня міський голова Віталій Граждан разом з заступником міського голови Андрієм Криштоповим та секретарем міської ради Олександром Скалозубом провели планову нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

Головні питання, що підіймалися під час наради:

Керівництвом міста акцентована увага учасників наради на питаннях проведення детальних інструктажів з працівниками комунальних підприємств та установ щодо дотримання заходів безпеки, дій персоналу під час отримання сигналів «Повітряна тривога», належного утримання укриттів.

Підготувати та провести розширену нараду з керівниками міських ОСББ та КП «ЖЕО-1» щодо утримання підвальних приміщень та вимог до використання цих приміщень під укриття для населення.

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» продовжити виконання заходів щодо підготовки міської системи теплозабезпечення до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2022/2023 років, погашення заборгованості абонентів за надані послуги.

КП «ЖЕО-1» - продовжити роботи щодо обслуговування прибудинкових територій та надання комплексу послуг по утриманню житлового фонду, при цьому особливу увагу звернути на стан підвальних приміщень, поточного ремонту під’їздів та м’яких покрівель.

Міському центру «Благоустрій» забезпечити виконання плану утримання дорожнього господарства міста, подальшого покосу трави в парках, скверах та на інших територіях загального користування.

Адміністраціям КП «Білгород-Дністровськводоканал» забезпечити безперебійну роботу міських систем водопостачання та водовідведення, «Автотранссервіс» - своєчасний збір та вивезення твердих побутових та негабаритних відходів.

В ході наради зазначено, що підприємства житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік