Питний режим - важливий компонент організації харчування дітей


15.05.2023 10:38 50

Вода, яку п’ють діти, має бути якісною і добре очищеною. Адже вживання неякісної води (неочищеної водопровідної або колодязної) є однією з причин порушень діяльності шлунково-кишкового тракту у малечі, негативно впливає на більш вразливий, ніж у дорослих, дитячий організм.

Пріоритетним завданням Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради є організація питного режиму дітей у закладах освіти, відповідно до вимог Державних санітарних норм та правил, затверджених наказом МОЗ України.

Дякуючи благодійним клубам ROTARY CLUB PYVDEN’ NEW LEVEL та ROTARY CLUB UKRAINE UNITY, заклади дошкільної освіти міста, які працюють в очному форматі, завдяки облаштованим укриттям для безпечного перебування учасників освітнього процесу під час дії воєнного стану в Україні, забезпечені установками для фільтрації води PAUL, що сприятимуть задоволенню потреб дітей у безпечній та якісній воді, дбаючи про їхнє здоров’я та щасливе дитинство.

Управління освіти висловлює волонтерам-благодійникам щиру подяку за шляхетну місію у організації та наданні гуманітарної допомоги в отриманні систем для очистки води.




Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік