Питання фінансування військово-лікарської комісії – на нараді у Білгород-Дністровській міській раді


20.01.2021 15:56 173

20 січня 2021 року міський голова Віталій Граждан провів нараду з питання залучення медичних працівників міської багатопрофільної лікарні до складу військово-лікарської комісії при Білгород-Дністровському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки в 2021 році.

Участь у нараді взяли секретар міської ради Олександр Скалозуб, заступник міського голови Андрій Криштопов, керуючий справами виконкому Ігор Величко, головний лікар Ігор Десятник, військовий комісар Вадим Шевчук, інші посадові особи міської ради та працівники багатопрофільної лікарні.

У зв’язку з проведенням реформи у медичній галузі, з 1 квітня 2020 року робота медичного персоналу закладів охорони здоров’я у складі військово-лікарських комісій для проведення медичного огляду в військових комісаріатах та обстеження призовного контингенту не належить до переліку послуг, що надаються відповідно до договору з Національною службою здоров’я України. І на сьогоднішній час держава не виробила механізм фінансування діяльності військово-лікарських комісій.

Між тим, вже з початку січня у Білгороді-Дністровському проводиться приписка юнаків до призовних дільниць, навесні розпочнеться призов на строкову військову службу. І питання оплати праці медичних працівників, задіяних у військово-лікарській комісії, є гострим і потребує негайного вирішення, оскільки впливає на комплектування Збройних Сил України.

З метою проведення якісного медичного огляду юнаків та недопущення зриву призову, учасники наради прийняли рішення офіційно звернутися до органів вищої влади. Але у випадку необхідності прорахувати можливість прийнятної допомоги Білгород-Дністровському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік