Першачки з багатодітних сімей Білгорода-Дністровського отримали канцелярське приладдя у День знань


01.09.2023 16:34 344

На виконання розпорядження міського голови в межах міської цільової програми «Забезпечення реалізації державної політики щодо захисту сімей з дітьми та підтримки молоді в місті Білгороді-Дністровському на 2021-2023 роки» в Білгород-Дністровській міській територіальній громаді продовжено проведення щорічної акції «Урок».

В рамках співпраці Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я з Управлінням освіти Білгород-Дністровської міської ради 1 вересня подарунками у вигляді канцелярського приладдя охоплено близько 70 дітей із багатодітних сімей, які вперше сядуть за шкільні парти цього року.

Присутні на заході міський голова Віталій Граждан, директорка Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Діна Базіленко, депутат міської ради Олександр Морозов та начальниця Управління освіти Олена Принц привітали першачків та їхні сім’ї з Днем знань та побажали успішного навчального року.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік