Педагогічний коучинг в закладах дошкільної освіти


23.10.2021 12:26 25

22 жовтня у дистанційному форматі за планом роботи професійної спільноти працівників дошкільної освіти відбувся Педагогічний коучинг «Інклюзивна освіта в дошкільному закладі: реалії та перспективи» для спеціалістів закладів дошкільної освіти, які працюють в інклюзивних групах, з проблеми «Організація інклюзивної освіти в закладі дошкільної освіти».

Згідно з Законом про співробітництво територіальних громад крім педагогів Білгород-Дністровської міської громади у заході взяли участь представники закладів дошкільної освіти Сергіївської, Кароліно-Бугазьської та Шабівської територіальних громад.

До уваги практиків було запропоновано перелік законодавчих актів та нормативних документів у сфері інклюзивної освіти, ознайомлення з Національною стратегією із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та професійним стандартом «Вихователь закладу дошкільної освіти» (з питанням ознайомила методист ММК Управління освіти Лєконцева Елеонора).

Питання створення нормативного кейсу вихователя-методиста, асистента вихователя, вимоги ведення ділової документації спеціалістів інклюзивних груп висвітлила вихователь-методист ЗДО №3 «Дзвіночок» Наталія Гафенко.

Крім того, педагоги мали можливість поновити фахову поінформованість щодо особистісного підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами та розглянули особливості різних видів нозологій (питання розкрила директор ІРЦ Горбан Ірина).

По закінченню онлайн зустрічі для найбільш ефективного результату роботи заклади отримали матеріали в цифровому форматі.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік