Підтримаємо олімпійську команду України на ХХХІІ Олімпійських іграх в Японії


22.07.2021 08:25 30

На ХХХІІ Олімпійських іграх в Японії, які стартують у п'ятницю, за медалі змагатимуться 157 українців у 25 видах спорту.

Олімпіаду-2020 відклали на рік через пандемію. Проте вона зберегла свою назву і тепер триватиме у Токіо із 23 липня по 8 серпня.

Українці виступатимуть у таких видах: бадмінтон, бокс, вільна боротьба, важка атлетика, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, велоспорт, греко-римська боротьба, спортивна і художня гімнастика, дзюдо, карате, кінний спорт, легка атлетика, плавання, артистичне (синхронне) плавання, стрільба з лука і кульова стрільба, стрибки у воду, стрибки на батуті, сучасне п'ятиборство, теніс, настільний теніс, тріатлон і фехтування.

Найбільша кількість спортсменів від України змагатиметься у легкій атлетиці - 47. Ще по 10 спортсменів будуть у вільній та греко-римській боротьбі, а також веслуванні на байдарках і каное. По одному - у тріатлоні, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, стендовій стрільбі та веслувальному слаломі.

Найкращих результатів Україна очікує передусім від дзюдо, кульової стрільби, легкої атлетики, фехтування, стрибків у воду, академічного веслування, боксу, гімнастики, синхронного плавання.

Загалом країна розраховує здобути 13-15 медалей, принаймні так заявляв міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Підтримаємо наших спортсменів та побажаємо найкращих результатів та перемог!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік