Підприємці Білгорода-Дністровського приєдналися до акції «Поборемо темряву разом»


21.11.2022 14:17 68

21 листопада міський голова Віталій Граждан провів зустріч з представниками підприємництва міста щодо взаємодії міської влади та закладів торгівлі громадського харчування і побутового обслуговування населення з питань організації місць обігріву на випадок оголошення надзвичайної ситуації з енергопостачання.

В. Граждан подякував учасникам зустрічі за допомогу населенню міста в ситуаціях з відключенням електроживлення, за участь в акції «Поборемо темряву разом» та проінформував про заходи, що вживаються міською владою по забезпеченню роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах зимового періоду та стресових ситуацій в енергетиці, щодо забезпечення даних об’єктів генераторами автономного електроживлення, створення запасів паливно-мастильних матеріалів, пунктів обігріву.

Заступник міського голови Андрій Криштопов доповів про мережу стаціонарних та мобільних пунктів обігріву («Пунктів незламності»), яка створена спільними зусиллями районного управління ГУ ДСНС в Одеській області, департаментів, управлінь міської ради, комунальними підприємствами та установами на випадок виникнення кризової ситуації в енергопостачанні.

Начальник Білгород-Дністровського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Чуханенко розповів про вимоги до заходів безпеки при організації місць обігріву в приміщеннях магазинів, громадського харчування та побутового обслуговування на період виникнення надзвичайних ситуацій.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік