Патріотичне єднання «Конституція для всіх: і великих, і малих» в бібліотеках Білгорода-Дністровського


28.06.2022 15:40 19

День Конституції - державне свято, яке щорічно відзначається 28 червня на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави України прийнято в 1996 році на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

Саме до цього Дня відбулася низка патріотичних заходів в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади». Діти молодшого та середнього шкільного віку долучилися до Всеукраїнського онлайн-конкурсу з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих». В бібліотеках було знято відеоролики, на яких діти декламують статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих». Це Аріна Шинкаренко, Дарина Туляшевська, Ганна Козлова, Аріна Бондаренко, Маргарита Чумаченко, Катерина Курінна, Марія Томочко, Соломія Лупашко.

Для підопічних Білгород-Дністровського районного відділу Центру пробації в Одеській області відбулася правова хроніка «Конституція – фундамент правової держави». А ще дуже жвава гра-квест «З Україною в серці» згуртувала дітей у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік