«Освіта – скарб; праця – ключ до нього»


15.03.2021 12:36 30

Вибір професії та вищого навчального закладу - це дуже важливий момент у житті кожної молодої людини. Саме тому фахівці Державної служби зайнятості приділяють велику увагу профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю та допомагають визначитися з майбутнім фахом .

11.03.2021 року в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний он-лайн захід на тему: "Презентація навчання у Дунайському інституті водного транспорту". До заходу долучилися усі бажаючі та учні 10 та 11 класів Старокозацького закладу загальної середньої освіти .

Начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна надала інформацію стосовно профорієнтаційних послуг, які можна отримати в центрі зайнятості, звернула увагу на електронні сервіси ДСЗ, зокрема платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри. Директор Дунайського інституту водного транспорту, доктор технічних наук Дакі Олена розповіла про структуру та історію закладу, наголосила на спеціальностях, які можна здобути. Відповідальний секретар Приймальної комісії - Дорофєєва Зоя ознайомила з вимогами до майбутніх абітурієнтів, а представники студентського самоврядування поділилися враженнями стосовно навчання в інституті.

Якщо Ви бажаєте розширити свої знання щодо навчальних закладів, або знаходитеся в пошуку майбутньої професії запрошуємо до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості, де ви можете отримати кваліфіковані консультації від фахівців.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік