Нова цікава сучасна література поповнила фонди бібліотеки-філії ім. Лесі Українки


19.01.2023 12:26 87

Участь Білгород-Дністровської бібліотеки-філії ім. Лесі Українки у проєкті #AlterFundLib дала можливість бібліотекарям дізнатися багато корисної і цікавої інформації для покращення бібліотечної роботи, а ще бібліотека отримала книжки в подарунок від благодійного фонду «Бібліотечна країна».

Це книжки для тих, хто має або планує відкрити свій бізнес, кого цікавить сучасний навколишній світ. Вони допоможуть зрозуміти себе, віднайти сенс життя, побудувати гармонійні стосунки з собою та оточуючими, мотивуватися до нових звершень. Бібліотека-філія ім. Лесі Українки, що знаходиться по вулиці Ізмаїльській 87-а, запрошує познайомитися з новою літературою, а саме:

- «Наука сторітелінгу. Чому історії впливають на нас і як ними впливати на інших». Секрет успішного сторітелінгу розкриває автор Вілл Стор. У цій книжці він ділиться підказками, які знайшов у нейробіологів, біхевіористів, філософів і соціологів, та дає практичні поради, аби ваші тексти завжди залишалися актуальними.

- Книга «Чому нації занепадають» результат п’ятнадцятирічного дослідження історії розвитку країн по всьому світу. Її автори, науковці Дарон Аджемоґлу та Джеймс Робінсон, зробили вичерпні висновки щодо того, що насправді рухає людство вперед - активне громадянське суспільство, що ставить на перше місце економічний та політичний добробут кожного громадянина. Книга відповідає на запитання про те, що саме сприяє добробуту країн і які фактори насправді не такі важливі, якими здаються.

- «Мистецтво фандрейзингу» - книга Алехандро Кремадес дає читачу відповіді на запитання: Як отримати капітал для розвитку власного стартапу? Як розібратися в усіх нюансах залучення інвестицій? На чию допомогу можна розраховувати? Це - добре систематизована, практично покрокова інструкція щодо дій на кожному етапі залучення капіталу, котра містить багато корисних практичних порад.

Більше можна дізнатися про нові надходження завітавши до бібліотеки! Приходьте, знайомтеся!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік