Інформація про роботу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради за період з 04 по 14.01.2022 р.


14.01.2022 15:04 59

Відділом виплати допомог прийнято 64 заяви на призначення 87 державних соціальних допомог. Призначено 66 державних соціальних допомог. В межах терміну призначення в ручному режимі проведено 29 призначень державних соціальних допомог.

Відділом виплати субсидій прийнято 13 заяв для призначення житлових субсидій. Завершена перевірка по 43 домогосподарствам щодо верифікації даних від 02.12.2021 року для визначення права на призначення житлової субсидії з грудня 2021 року. 13 домогосподарствам призначено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за новим зверненням. 13 січня 2022 року начальником відділу виплати субсидій Ольгою Севідовою проведено інформаційно - роз'яснювальна робота стосовно змін в чинному законодавстві щодо призначення житлових субсидій на Першому Муніципальному каналі.

Відділом соціальних інспекторів протягом звітного періоду перевірено 120 особових справ на достовірність даних, сформовано 175 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також сформовано та отримано 50 відповідей від Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог

Сектором у справах сім’ї та молоді з метою забезпечення дотримання правових, соціально-економічних умов державної системи захисту багатодітних родин триває робота щодо видачі посвідчень багатодітним сім’ям, продовження терміну дії посвідчень, постановку на облік тощо. Розпочато інвентаризацію особових справ багатодітних сімей. Продовжено роботу щодо підготовки документів на висунення кандидатів на відзначення стипендією Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області.

Службою у справах дітей Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я з метою захисту прав та законних інтересів дітей прийнято участь у 5 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді, щодо визначення порядку спілкування батька з дитиною, усиновлення, позбавлення батьківських прав.

12.02.2022 року під головуванням директора департаменту Діни Базіленко проведено засідання координаційної ради з питань соціального захисту населення, під час якого розглянуті питання про надання одноразової матеріальної допомоги, надання пільг УБД в розмір 25 % за рахунок місцевого бюджету, надання пільг на фактичним місцем проживання тощо.

Відділом з організаційної роботи Департаменту за звітний період надійшло 132 вхідних документи, 48 звернень громадян, 5 звернення громадян на Урядову гарячу лінію та та зареєстровано 182 вихідних документи. Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до Департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік