Інформація про роботу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради з 1 по 9 вересня 2022 р.


19.09.2022 09:48 12

З метою дотримання законодавства України в сфері соціального забезпечення, Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Зокрема, 7 вересня 2022 року з рахунків Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради перераховані кошти в сумі 8 238 964,54 грн. на забезпечення:

- санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 8 773,92 грн.;

- державною соціальною допомогою сімей з дітьми, малозабезпечених сімей, осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, тимчасовою державною допомогою дітям та допомогою на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу за вересень 2022 року у сумі 7 200 510,43 грн. Зазначені кошти перераховані на банківські установи та поштові відділення;

- пільгами і житловими субсидіями громадян на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та рідкого побутового пічного палива і скрапленого газу у грошовій форму у сумі 1 029 680,19 грн. Зазначені кошти перераховані на банківські установи та поштові відділення.

Відділом виплати допомог за звітний період прийнято 45 заяв для призначення 47 державних соціальних допомог, в тому числі 20 заяв на призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Призначено 33 види державних соціальних допомог, в тому числі 12 допомог на проживання внутрішньо переміщеним особам. В межах терміну призначення, в ручному режимі проведено 3 призначення державних соціальних допомог. Опрацьовані дані верифікації по 30 особовим справам. Проведено виплату всіх видів державних соціальних допомог 3042 отримувачам.

Відділом субсидії прийнято 9 заяв для призначення житлових субсидій. Проводилася поточна верифікація даних щодо складу зареєстрованих у житлових приміщеннях (будинках) осіб для визначення права на призначення житлової субсидії. Призначено 14 домогосподарствам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за новим зверненням. Здійснено верифікацію для призначення житлової субсидії в інформаційно-аналітичній платформі 12 реципієнтів. Проведено перевірку невідповідностей наданих даних щодо верифікації за 02.09.2022 року для визначення права громадян на призначення житлових субсидій.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшого впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма). Проводилася поточна верифікація даних пільгових категорій громадян. Також ведеться робота з санаторно-курортним закладами щодо прийняття на лікування осіб пільгових категорій громадян, які перебувають на обліку в ДССПОЗ та підписані договори про надання даних послуг.

Відділом соціальних інспекторів протягом звітного періоду здійснено 7 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акти. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів у подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних допомог. Сформовано 55 інформаційних витягів та отримано відповіді з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів та отримано витяги. Проведено перевірку 20 особових справ отримувачів, які звернутись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій.

Спеціалістами служби у справах дітей 05 та 07 вересня 2022 року сумісно з фахівцем МЦСС проведені обстеження житлово-побутових умов осіб відповідно до заяв осіб. Протягом тижня проводились співбесіди з дітьми та їх батьками за повідомленнями. Які надходили з Б-Дністровського відділу поліції.

Сектором з питань соціально-трудових відносин департаменту та іншими спеціалістами відділів щоденно проводиться прийом та реєстрація внутрішньо переміщених осіб, відповідно до Порядку, викладеному в редакції постанови КМУ від 08.06.2006 року №352. Після реєстрації в Єдиний державній базі даних внутрішньо переміщеним осіб, заявникам видаються довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання та надаються роз`яснення щодо прав даної категорії громадян.

Відділом з організаційної роботи за звітний період опрацьовано 225 документів : 82 вхідних документів, 36 звернень громадян, 3 звернення на Урядову гарячу лінію та 104 вихідних документів.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік